Přeskočit na obsah
Mimodomov logo

Out of Home 2011

sobota
4. června 2011

facebook

festivalový shop

Vyberte si v našem eshopu z upomínkových předmětů!

Veškerý výtěžek jde na konto projektu kavárny Rozmarýna.

Podporujeme

partneři

Generální partner:
RWE Transgas
Hlavní mediální partneři:
GRAND PRINC lidovky.cz
Hlavní partneři:
Vodafone VZP Magistrát hlavního města Prahy Zastoupení Evropské komise v ČR
Partneři:
Kofola Crocodille

Nacházíte se:

  • mimodomov.cz
  • Fotogalerie
  • 17.09.2011 - Windsurfingový workshop v Nechranicích z DD Litoměřice a Česká Kamenice

17.09.2011 - Windsurfingový workshop v Nechranicích z DD Litoměřice a Česká Kamenice

Děti z DD Litoměřice a České Kamenice se účastnily windsurfingového workshopu poprvé a nikdo z nich neměl s tímto sportem před tím zkušenost. Proto všichni účastníci víkendu netrpělivě očekávali, co se bude pod vedením sourozenců Toma a Mímy Malinových na přehradě v Nechranicích dít. Sraz byl u v pátek, kde jsme děti a vychovatele uvítali v kempu, všichni se ubytovali a večer byla volná zábava. Šlo se ale brzy spát, protože v sobotu nás čekal náročný den. Vstávalo se časně ráno a na devátou hodinu už byl domluvený pro první skupinu člun se zdatným řidičem, který děti povozil po přehradě a bylo to i s výkladem. Druhá skupina se mezi tím šla podívat do vodní elektrárny, kde se konal Den otevřených dveří. Pak se týmy vyměnily. Následoval dobrý oběd, po něm jsme se odpočinkovým krokem vydali rovnou k vodě, na místo, kde má základnu a zázemí Identity WS Club. Tomáš s Mímou vysvětlili dětem, co je vlastně windsurfing, jak se dá k tomuto sportu dostat a kde se dá provozovat. Následovala praktická část na suchu, kde si děti vyzkoušely, jak se na prkně stojí, jak se drží balanc, a jak se zvedá plachta. Odpoledne se navlékly do neoprenů a šlo se do vody. Z fotek je patrné, jak se dětem dařilo a my musíme konstatovat, že to všem šlo a snažily se. Večer nás čekal táborák a buřty a šlo se spát pozdě. Všichni jsme byli plní zážitků a dětem Tomáš slíbil, že když bude vhodné počasí, vyzkouší si v neděli prkno i s plachtou. V neděli celý den pršelo, ale to děti neodradilo. Každý si windsurfing vyzkoušel a je možné, že se k němu třeba některý z účastníků zážitkového víkendu ještě někdy vrátí.

Reakce z DD Litoměřice:
Ahoj jsem Igor Polák z Litoměřic, byl jsem v Nechranicích a moc se mi tam líbilo. Nejvíc fotbal, přehrada a Tomáš s Mímou. Těším se na Out of home.

Reakce z DD Česká Kamenice:
Víkendový pobyt se dětem, samozřejmě i mě, velice líbil. Děcka si to užily, byly nadšené, prý to bylo krátké, co se týče zkoušení na vodě. Ale jinak vše super, děkují Tomovi i Mímě a též vám všem. Já se připojuji. Teta Vlaďka
«« Zpět

 

© Copyright Mimo domov, o.s. 2009-2024, webmaster: Radim Hašek


Přejít na začátek stránky