Přeskočit na obsah
Mimodomov logo

Out of Home 2011

sobota
4. června 2011

facebook

festivalový shop

Vyberte si v našem eshopu z upomínkových předmětů!

Veškerý výtěžek jde na konto projektu kavárny Rozmarýna.

Podporujeme

partneři

Generální partner:
RWE Transgas
Hlavní mediální partneři:
GRAND PRINC lidovky.cz
Hlavní partneři:
Vodafone VZP Magistrát hlavního města Prahy Zastoupení Evropské komise v ČR
Partneři:
Kofola Crocodille

Nacházíte se:

Sportovní program

Pozitivní ohlasy a nevšední zážitky přinesla pro děti z dětských domovů Zážitková hra po Praze, která měla na 4. ročníku OOH své další pokračování. To navázalo na úspěšné ročníky a jejich náplň. Dětem jsme představili stanoviště, kde si zkoušely volnočasové aktivity. Protože se nám tato forma zážitkového programu osvědčila, rádi bychom ji zopakovali i při 5. ročníku. Po hlavním městě budou rozmístěna opět stanoviště, kde budou děti plnit úkoly a zároveň na ně čekají i soutěže a kvízy. Tentokrát bude zážitková hra na téma: Už vím, čím budeš? Děti budou muset opět spojit týmové síly, někdy dojde ale i na jednotlivce a body svému týmu mohou přinést i vychovatelky a vychovatelé. Budeme rádi, když si z OOH 2011 něco odvezou a disciplíny, které budou procházet, jim přinesou nové poznatky, které třeba jednou využijí v běžném životě. Konkrétní schéma bojovky doplníme, stejně tak i systém celé hry.

Přihlášené dětské domovy 2011


Pořadí vítězů festivalu Out Of Home 2011

1. místo - DD LITOMĚŘICE

DD LITOMĚŘICE DD LITOMĚŘICE vlajka DD LITOMĚŘICE

2. místo - DD MOST

DD MOST DD MOST vlajka DD MOST

3. místo - DD HUMPOLEC

DD HUMPOLEC DD HUMPOLEC vlajka DD HUMPOLECReakce na OUT of HOME 2011

Dobrý den Klárko,
zdravíme tímto z dětského domova v Mostě. Opět jsme přijeli z víkendového pobytu Out Of Home nadšeni atmosférou a programem pro nás připravené. Třešničkou na dortu bylo naše krásné druhé umístění. Chtěli bychom Všem organizátorům a sponzorům moc a moc poděkovat za jejich náročnou a obětavou práci pro naše děti. Přejeme si, aby se Vám všem dařilo a doufáme, že pátým ročníkem nic nekončí.
Mnoho pozdravů z dětského domova v Mostě posílají děti a tety.
Vych. Vladimíra Kavecká, DD Most
Ahojky Andrejko (Andrea Burešová, Jarda Indruch - asistenti DD, pozn. ed.), ještě jednou Vám musím oběma moc moc moc poděkovat, bylo to skvělé, děti si Vás nemůžou vynachválit a stále o akci a o Vás s Jardou někomu vyprávějí :-) hlavně pro kluky to byl opravdu velký zážitek :-) budeme se na Vás moc těšit :-)zatím ahojky Iveta Vych. Iveta Šindelářová, DD Dubenec
Dobrý den,
chtěl bych Vám a Vašim kolegyním a kolegům poděkovat za pozvání a za péči, kterou jste věnovali našim dětem při akci Out of Home. Byli jsme zde poprvé a děti byly nadšené. Doufám, že se budeme moci zúčastnit i v příštím roce.
P.S.: Velkou pochvalu zaslouží naše asistentka Lucie Šimková. jk
S pozdravem Jiří Kotschy, vychovatel DD Planá
Dobrý den, děkujeme za pozvání na festival, pro děti to byl zážitek. Vyřiďte také poděkování Lukášovi a Ondrovi (asistenti Lukáš Vacovský a Ondřej Kohout), bez jejich pomoci bychom to nezvládli. S pozdravem Šárka Vinterová, DD Horní Čermná
Dobrý den,
chtěla bych celému organizačnímu týmu OOH poděkovat za organizaci letošního ročníku. Děti si víkend moc užily, domů se vrátily unavené, ale spokojené (především s výhrou) a jistě se spoustou hezkých zážitků. Letošní hra se nám moc líbila a již teď se těšíme na další ročník. Přejeme hodně úspěchů při další práci.
Děti a tety z DD Litoměřice
Dobrý den,
na akci OOH jsme byli poprvé, moc se nám víkend líbil. Naši asistenti Radka a Tomáš (Radka Musílková a Tomáš Kopecký) byli moc fajn a chtěli bychom příští rok určitě přijet znovu. Díky této akci jsem získal brigádu v restauraci Lokal Blok. A také moc děkujeme organizačnímu týmu :-)
Nikolas Lakatoš, Dětský domov Nová Ves u Chotěboře
Kontakt pro koordinaci DD:
Tamara Pižlová
email: tamaralucia@seznam.cz
gsm: 737 383 086

Koordinace asistenti týmů DD:
Renata Ulvrová
email: renata.ulvrova@seznam.cz
gsm: 731 108 827

 

© Copyright Mimo domov, o.s. 2009-2024, webmaster: Radim Hašek


Přejít na začátek stránky