Přeskočit na obsah
Mimodomov logo

Out of Home 2011

sobota
4. června 2011

facebook

festivalový shop

Vyberte si v našem eshopu z upomínkových předmětů!

Veškerý výtěžek jde na konto projektu kavárny Rozmarýna.

Podporujeme

partneři

Generální partner:
RWE Transgas
Hlavní mediální partneři:
GRAND PRINC lidovky.cz
Hlavní partneři:
Vodafone VZP Magistrát hlavního města Prahy Zastoupení Evropské komise v ČR
Partneři:
Kofola Crocodille

Nacházíte se:

Novinky

 • 2. listopadu 2011 RWE nám potvrdilo partnerství a finanční podporu na OUT of HOME 2012! Naše spolupráce trvá od samého počátku akce. Máme radost!
 • 2. listopadu 2011 Chystáme výjezdy do dětských domovů, abychom předali dětem tři laptopy, které vyhrály v rámci naší festivalové mini soutěže o nejlepší návrh webových stránek. Do Strážnice vyrážíme 12. listopadu a do Plané se pak chystáme 20. listopadu. Už se těšíme!
 • 9. října 2011 Máme tady vítěze naší soutěže, která se konala v rámci festivalu OUT of HOME 2011. Děti, které absolvovaly počítačové stanoviště firmy Jetminds, mohly posílat návrhy na vlastní webové stránky. Na tři nejlepší čekaly nové laptopy. A my už víme, kdo je získá. Jsou to: Jan Naď (DD Strážnice) - www.ddstraznice.mypage.cz, Lukáš Sklenský (DD Strážnice) - www.base-universe.estranky.cz, Angelika Bandová (DD Čtyřlístek Planá) www.angelikabandova.blog.cz. Laptopy do domovů rozvezeme v rámci našich výjezdů. Dětem gratulujeme!
 • 26. září 2011 Víkend v Nechranicích se parádně vyvedl a vy se můžete podívat na fotky, které dokumentují naše zážitky. Kromě toho, že jsme si společně s dětmi užili jízdu na člunu kolem přehrady a nahlédli do vodní elektrárny, všichni se těšili na windsurfingový workshop - nejdřív trénink na suchu a pak i ve vodě. Zážitků máme hodně a doufáme, že se přehradu a do kempu ještě vrátíme.
 • 16. září 2011 Dnes vyrážíme do Nechranic na přehradu, kde se víkendového windsurfingového workshopu zúčastní děti z České Kamenice (vítězové OOH 2010) a z Litoměřic (vítězové OOH 2011). Na místo dorazí i asistenti týmů. Workshop povedou windsurfer Tomáš Malina a jeho sestra Míma.
 • 11. září 2011 Máme za sebou s dětmi z Humpolce výlet do Botanicusu v Ostré a přinášíme vám pár fotek, abyste si udělali představu, jak to v tomto středověkém městečku vypadá. Třeba to bude pro vás užitečný tip na výlet. Děti si za nakoupené groše mohly vyzkoušet stará řemesla a strávily tak hezký podzimní den aktivitami, které je na chvíli přenesly do jiné doby.
 • 9. září 2011 OstráPrvní výlet je před námi! Tuto sobotu se do historického městečka Botanicus v Ostré vypraví děti z DD Humpolec se svým asistentem Radimem Haškem (naším webmasterem). Exkurzi děti vyhrály jako třetí cenu na letošním festivalu OUT of HOME. Fotky z této výpravy dáme na web i fcb. Příjemnou zábavu a hlavně pěkné počasí!
 • 16. srpna 2011 Nezahálíme ani o prázdninách, protože nás hned v září čekají další akce. Kromě toho, že se na přehradě v Nechranicích odehraje windsurfingový workshop pro vítězný dětský domov z letošního OOH (DD Litoměřice), čeká nás také s dětmi víkendová jízda na hamrech (2.místo - DD Most) a výlet do historické vesnice Botanicus (3. místo - DD Humpolec). Plánujeme také výjezdy s divadelním souborem do dětských domovů a chystáme jedno velké překvapení.
 • 1. července 2011 Potěšila nás dobrá zpráva, která přišla z centrály Zastoupení Evropské komise v ČR. Získali jsme finanční prostředky ve výši 3500 EUR. Pořídíme za ně realizaci prvních tří cen, které získaly vítězné dětské domovy a plánujeme také zážitkový víkend pro naše instruktory. Ti nám pomáhali na stanovištích zážitkové hry.
 • 7. června 2011 V rubrice Sportovní program jsme založili novou podrubriku Reakce na OUT of HOME 2011. Postupně tam budeme dávat ohlasy asistentů, domovů i instruktorů, kteří se podíleli a účastnili festivalu. Každý ohlas, pozitivní či negativní, je pro nás důležitý pro realizaci dalšího ročníku.
 • 6. června 2011 Na akci se přišel podívat i redaktor z Práva Hynek Paštěka, který se vypravil také na některá stanoviště. Jsme rádi, když se o dětech z dětských domovů píše, protože je potřeba stále připomínat, že i ony si zaslouží dostat v životě šanci. Více na www.novinky.cz.
 • 6. června 2011 Letošní OUT od HOME má své vítěze: 1. místo - DD LITOMĚŘICE, 2. místo DD MOST, 3. místo DD HUMPOLEC. Gratulujeme! A ti, co nezvítězili, nemusejí být smutní, třeba se to povede příští rok. Není důležité vyhrát, ale zúčastnit se.
  DD LITOMĚŘICE DD MOST DD HUMPOLEC
 • 6. června 2011 5. ročník festivalu OUT of HOME máme za sebou a je fajn, že jsme se letos obešly bez větších organizačních malérů. Účastníci akce absolvovali celodenní náročný program, ale DJ Friky postavil večer v GOXU všechny na nohy. Připravujeme pro vás fotky, které dáme již brzy na web i na fcb a sledujte i dál naše stránky. Plánujeme výjezdy do dětských domovů, teambuilding pro instruktory a realizaci cen pro tří vítězné domovy. První reportáž přímo z jednoho stanoviště najdete na Lidovky.cz
 • 2. června 2011 OOHPřípravy na festival vrcholí. Všech 22 dětských domovů se sjede do Prahy už tento pátek a my doufáme, že je bude zážitková hra na téma Už víš, čím budeš? bavit. A vás všechny zveme do GOXu v sobotu 4. června. Ve 20.30 to rozjíždějí 4signs a ve 22.30 Navigators. Vstupné je 200 Kč a poputuje na projekt Život nanečisto.
 • 30. května 2011 Ljuba KrbováChystáme se na rozhovor do Snídaně s Novou. I v letošním roce se objevíme v ranním vysílání, tentokrát to bude 2. června ve dvou vstupech - 6.20 a 7.20. Pozvání do studia přijala kromě organizátorů OOH i herečka Ljuba Krbová, která absolvovala několik výjezdů do dětských domovů a Marie Zicháčková - koordinátorka projektu Život nanečisto. /Foto: Majka Votavová/
 • 28. června 2011 Kulturní servis PulsKulturní servis Puls podpořil OOH. Tento portál informuje o akcích, kam stojí za to vyrazit. Stačí kliknout na www.kulturniservispuls.cz a dozvíte se o aktuálním dění ze světa kultury. Najdete zde upoutávky na akce, zajímavé reportáže, filmové a divadelní recenze či rozhovory se známými osobnostmi.
 • 25. května 2011 Máme tady fotodokumentaci z našeho prvního, ale dnes už víme, že příjemného, víkendu s asistenty týmů. Podívat se můžete v naší Fotogalerii. Dohodli jsme se, že bychom z tohoto setkání udělali tradici. A rádi bychom také naplánovali podobnou akci pro instruktory, kteří nám pomáhají přímo na stanovištích. Lidé by se měli potkávat.
 • 24. května 2011 BHTcontrolNaši partneři jsou ze všech koutů země. Jihočeská společnost BHTcontrol nám dodá profi ochranku, aby se všichni cítili na akci bezpečně. Jinak tato firma zajišťuje na profesionální úrovni typické služby bezpečnostní agentury hlavně v oblasti fyzické ostrahy objektů a osob, pořadatelské a recepční služby, atd. Více na www.bhtcontrol.cz
 • 23. května 2011 DJ FrikyNa festivalu zahraje i DJ Friky. Patří momentálně mezi nejlepší DJs na české scéně. Dlouhou dobu jste ho mohli slyšet jako moderátora na již neexistujícím Radiu DJ, asi nejčastěji ho můžete vidět po boku DJ Fluxe v rámci Trouble Teamu a letos byl členem DMC Champion českého týmu, který se reprezentoval na finále nejprestižnější Djské soutěže v Londýně.
 • 20. května 2011 Zítra máme dostaveníčko na přehradě v Nechranicích s asistenty týmů. Přihlásilo se nám 30 lidí, což považujeme za skvělou účast a doufáme, že víkend bude všechny bavit. Snad bude dobré počasí, protože na asistenty čeká několik úkolů, při kterých je lepší, když svítí slunce. Je to první teambuilding v historii OOH, tak uvidíme, co to udělá.
 • 17. května 2011 Dorazily nám další vlajky. Můžete se podívat, jak děti prezentují své dětské domovy. Tentokrát přišly fotky vlajek z Písku, České Kamenice, Volyně, Aše, Mostu, Strážnice a Lichnova. Ještě pár nám jich zbývá.
 • 17. května 2011 HAMTAMTIP OOH: Už jste byli v nově otevřené restauraci HAMTAM, Voroněžská 19, Praha 2? Doporučujeme! Výborná domácí kuchyně dle mezinárodních receptur, netradiční interiér, wi-fi a pohoda. Členka našeho týmu Markéta se pustila s dalšími třemi kamarádkami do podnikání a my jim držíme palce. Více na www.hamtam.cz
 • 16. května 2011 NutrendMáme svačiny pro děti a celý náš tým! Společnost NUTREND nám věnuje tyčinky, které poslouží k doplnění energie na celý den. Tato firma je ryze českým výrobcem a ve svém portfoliu má sportovní doplňky výživy a potraviny pro aktivní životní styl. Každý návštěvník, který si koupí vstupenku, obdrží také malou ochutnávku - vydatná tyčka na párty nebude k zahození.
 • 13. května 2011 Clarinet FactoryOHLÉDNUTÍ: Zabrousíme trochu do loňského roku, kdy se podařil husarský kousek a hudební uskupení Clarinet Factory vydalo svou desku s názvem OUT of HOME, což pro nás bylo velkým potěšením. Pod hlavičkou festivalu jsme zrealizovali křest desky v divadle Archa, ale zrovna na ten stejný večer vyšlo finále hokeje a my se stali Mistry. Akce se i tak povedla, odbíhalo se ze sálu do baru k televizi a atmosféra byla veselá. Rok se s rokem sešel a my bychom vám rádi připomněli, že tahle skvělá deska je stále na pultech a lehkou ochutnávku si můžete udělat na www.clarinet-factory.cz.
 • 12. května 2011 Víkend pro asistenty dětských domovů se blíží, a protože nám záleží na tom, aby se naši spolupracovníci dobře bavili, požádali jsme o pomoc profesionály. Ti pro nás na klíč připraví bojovku na Nechranicích. Společnost Česká cesta již 18 let realizuje projekty v oblasti lidských zdrojů. Pomáhá stanovovat strategii v oblasti rozvoje, rozvíjí kompetence, úspěchů dosahuje skrze CSR projekty. Doufáme, že bude účast hojná a všichni se budou bavit. Více info o firmě najdete na www.ceskacesta.cz
 • 12. května 2011 Chodí nám první vlajky z dětských domovů a děti tak plní úkol. Zatím je máme jenom vyfocené, ale brzy budou k vidění na vlastní oči. Všechny vlajky budou vyvěšeny v klubu GOX 4. června. Zatím dorazila vlajka z Boršova nad Vltavou, Dubence, Senožat, Litoměřic, Krnska, Humpolce, Jeseníka, Dlažkovic, Střekova a Horního Slavkova. Jsme zvědaví, kdo pošle další. Uzávěrka se blíží!!! Kdo pošle pozdě, přijde o body, které se v soutěži mohou velmi hodit.
 • 9. května 2011 Nový spot na letošní OOH je hotový. Vyšel z dílny našeho spolupracovníka Jardy Volka a symbolizuje letošní téma festivalu Už víš, čím budeš. Hudební podkres jsme si vypůjčili od kapely 4signs.
 • 5. května 2011 Čím jsme blíže k festivalu, tím více se stupňuje práce našeho početně skromného, ale velmi pracovitého PR oddělení. Několik let o nás píše festivalový portál Oblibeny.cz a informace o akci se objevují také na musicserver.cz. Pozvánka na večerní koncerty v GOXu byla zveřejněna také v časopise Marie Claire a v deníku MF Dnes.
 • 4. května 2011 Získali jsme dalšího partnera a s ním i finanční částku ve výši 100 000 Kč. Magistrát hl. města Prahy podpoří i letos naši akci a peníze získané v rámci grantového řízení Partnerství využijeme na přípravu zážitkové hry pro děti, realizaci slavnostního večera a na pokrytí nákladů spojených s pobytem dětí v Praze.
 • 28. dubna 2011 Nechranická přehradaAni jeden ročník OOH by se neobešel bez asistentů dětských domovů, kteří se výraznou měrou podílejí na hladkém průběhu. Tito věrní pomocníci se rekrutují z řad našich přátel a jejich hlavní misí je, provést bez úhony dětský domov naší hrou, nabídnout jim pomocnou ruku a být celý víkend pro děti a vychovatele k dispozici. Letos jsme připravili pro asistenty také zážitkový víkend v Nechranicích, kde jim bude představena celá hra a zároveň sami absolvují bojovku.
 • 25. dubna 2011 Letos máme 22 přihlášených dětských domovů, o něco více než loni. Každý dětský domov dostal za úkol, vyrobit do příjezdu na OUT of HOME vlastní vlajku. Kdo nesplní, přijde o body. Naše zážitková hra je v plných přípravách, momentálně finišujeme stanoviště.
 • 18. dubna 2011 IZIPPartnerem festivalu se stala také Elektornická zdravotní knížka, která je pro všechny klienty VZP zdarma. Jedná se o zabezpečený souhrn zdravotních informací pacienta v elektronické podobě přístupný 24hodin denně prostřednictvím internetu. Více informací naleznete na www.izip.cz
 • 12. dubna 2011 SantéZdravotní sestra a masér, to jsou profese, které si děti mohou vyzkoušet na dalším potvrzeném stanovišti. Santé, privátní zdravotnické zařízení, nám poskytne prostory rehabilitačního centra. Kromě toho, že se děti dozví více o profesních předpokladech spojených s těmito pozicemi, změříme jim také hodnoty glukózy, cholesterolu a triglyceridů z kapilární krve. Na figuríně si vyzkouší i poskytnutí první pomoci - masáže srdce.
 • 09. dubna 2011 NavigatorsMáme potvrzenou další kapelu. Na festivalu zahrají NAVIGATORS, kteří jsou našimi téměř pravidelnými hosty. Pokud si je budete chtít poslechnout, doražte na 22.30 h. Čeká vás parádní muzika. Více informací o aktivitách skupiny najdete na www.navigators.cz.
 • 06. dubna 2011 OOH 2011 visuálLetošní nový vizuál na festival vychází z tématu zážitkové hry Už víš, čím budeš? V současné době čekáme na potvrzení ještě jedné kapely, která bude doplněna. Výtěžek ze vstupného, půjde letos na projekt Život nanečisto.
 • 29. března 2011 LokalBlokZískali jsme pro festival dalšího významného partnera - Všeobecnou zdravotní pojišťovnu. V současné době se stará o 6,2 milionu klientů a nabízí jim celou řadu programů zaměřených na prevenci a zdravý životní styl. Součástí festivalu bude také stanoviště VZP, které bude zapojeno do zážitkové hry. Více informací o pojišťovně naleznete na www.vzp.cz
 • 22. března 2011 LokalBlokDalší potvrzené stanoviště nás moc potěšilo. Profese novináře je lákavá a nemusí být vždy na hlavní pracovní úvazek. Děti budou mít možnost nahlédnout do výroby zpravodajského serveru Lidovky.cz
 • 21. března 2011 LokalBlokPomalu začínáme dávat dohromady zážitkovou hru pro děti a rýsují se nám první stanoviště. V tuto chvíli máme potvrzenou restauraci Lokal Blok na Smíchově, se kterou OUT of HOME spolupracuje od začátku. Děti si tady vyzkouší nejen profesi číšníka a rovnou se přitom naobědvají. Více informací o podniku naleznete na www.lokalblok.cz
 • 12. března 2011 CrocodileLetitý a věrný partner nám potvrdil spolupráci i na letošním ročníku. Máme opět Crocodille a zajištěné čerstvé bagetky pro děti a celý tým ke svačině.
 • 7. března 2011 4signsNa festivalu zahraje kapela 4signs. Kromě toho, že u nás vystupuje každý rok, zpěvačka kapely je zároveň hlavní koordinátorkou projektu Život nanečisto. Tento program se snaží pomáhat dětem z dětských domovů k integraci do společnosti po opuštění domova. Tým festivalu se dohodl, že se letos zaměří v rámci kampaně na podporu tohoto programu.
 • 18. února 2011 KofolaMáme nového partnera! Podporu nám přislíbila KOFOLA, která nám pomůže zajistit pitný režim pro děti, tety, asistenty a všechny lektory na stanovištích. Máme tak jistotu, že v této oblasti budou všichni spokojení.
 • 3. února 2011 Máme potvrzený termín 5. ročníku festivalu OUT of HOME 2011. Konat se bude 4. června a tentokrát na děti čeká zážitková hra Už víš, čím budeš? Více nebudeme pozrazovat. Kdyby vás napadly zajímavé profese, které bychom mohli do našeho programu zařadit, pište na email: martina(at)mimodomov.cz
 • 24. prosince 2010 Tým festivalu OUT of HOME vám přeje příjemné prožití vánočních svátků a ať se vám daří i v novém roce. A když byste chtěli třeba udělat dobrý skutek (Jak na nový rok, tak po celý rok), kolem nás existuje celá řada neziskovek, které si vaši přízeň a podporu zaslouží.
 • 23. prosince 2010 VodafoneDnes nám přišla skvělá zpráva. Nadace Vodafone schválila naši žádost podanou v říjnu a podpořila festival OUT of HOME 2011 v rámci grantového programu Vpohybu. Kromě toho, že zajistíme díky těmto penězům celou zážitkovou hru pro děti, budeme mít prostředky i na další výjezdy. Rádi bychom zapojili Vodafone do samotné hry pro děti, která bude na téma: Už víš, čím budeš?
 • 29. listopadu 2010 Výjezd do DD Zvíkovské podhradí se vydařil. Do domova jsme dorazili kolem půl 11 a domů jsme odjížděli kolem půl 6. Děti si vyzkoušely novou malířskou techniku s Marií a Princem, starší holky se dozvěděly něco o práci manikérek a skoro celé dívčí osazenstvo mělo k večeru nové barevné nehty. Radim nainstaloval nový počítač a pak si s klukama povídal nejen o životních plánech, ale probírali třeba i to, jak napsat životopis. Skvělá byla procházka na Zvíkov, aby se děti pochlubily, jaký parádní hrad kousek od domova mají. Celý program jsme zdokumentovali.
 • 21. listopadu 2010 DD ZvíkovMáme v plánu další výjezd. Tentokrát se vydáme za dětmi do jižních Čech, kde se nalézá malý dětský domov v obci Zvíkovské Podhradí. V současné době je v domově 23 dětí. Kromě toho, že jsme si pro osazenstvo domova připravili počítačové workshopy s intalací nových počítačů, kterých se ujme náš webmaster Radim, nebude chybět ani kreativní dílna s výrobou vánočních pohledů se šikovnou Marií a své umění dětem představí i zručná kadeřnice Martina. Výjezd je naplánován na 28. listopadu. A pojede s námi i pes Kvído. Více informací o domově najdete na www.ddzvikov.com.
 • 16. listopadu 2010 Podpořte Romarýnu v projektu Nadace Vodafone s názvem Rok jinak. Podívejte se na link a hlasujte pro novou posilu do týmu. Každý klik se počítá! Out of Home také hlasuje a drží palce.
 • 29. řijna 2010 RWE nám potvrdilo partnerství na příští rok. Je to pro nás významný partner, který je s festivalem od začátku. Pomalu chystáme přípravy na pátý ročník a doufáme, že se nám jej podaří zdárně dotáhnout.
 • 7. září 2010 Ozvěny nechranického víkendu - máme tady další článek, který vyšel tentokrát na www.freeride.cz. Protože měla akce velký ohlas i mezi dětmi, rádi bychom do budoucna něco podobného zopakovali.
 • 2. září 2010 Víkend v Nechranicích se povedl. I když chvílemi pršelo, všichni si windsurfingový víkend užili. Na fotky se můžete podívat ve fotogalerii, o akci vyšel také článek na serveru fanatic.com.
 • 17. srpna 2010 NechraniceA je to tady! Vítězný dětský domov z jihočeského Boršova nad Vltavou přijede v pátek na nechranickou přehradu, aby si tady vybral letošní první cenu. Děti a tety si tady užijí aktiviní víkend. Čeká na ně windsurfingový kurz, plavání, houbaření, opékání buřtů a nebudou chybět ani soutěže. Program se koná pod záštitou Tomáše Maliny (špičkového českého windsurfera) a jeho sestry (také windsurferky) Mímy Malinové, kteří s dětmi budou trávit celý víkend. Doufáme, že bude hezky.
 • 13. července 2010 Závěrečná zpráva z OUT of HOME je na světě. Asi ji nikdo z vás nebude podrobně studovat, ale kdyby náhodou, naleznete zde podrobné informace o tom, kde se o nás všude psalo a jak vlastně letošní ročník probíhal. Přejeme vám příjemné léto a zůstaňte našimi příznivci.
 • 23. června 2010 Cafe RozmarHledáte pěkné místo na setkání s přáteli, nebo nevíte, kde uspořádat třeba firemní meeting? Vyzkoušejte kavárnu ROZMAR, o které jsme vás již informovali během festivalu. Nejen že se tady dobře najíte a napijete, ale podpoříte také dobrou věc. Více informací najdete na www.cafe-rozmar.cz.
 • 14. června 2010 CD Out Of HomeClarinet Factory, které pokřtilo v rámci OUT of HOME svou novou desku se stejnojmenným názvem, bude k vidění v lomu u Něčína tuto sobotu 19. června od 20 h. Pokud jste je nestihli v Arše, můžete si je přijet poslechnout do romantického prostředí. Více informací na www.clarinet-factory.cz.
 • 3. června 2010 Ewa Farna se rozhodla podpořit naše sdružení Mimo domov. V rámci projektu Celebrity bez make-upu, který organizuje časopis STORY, se nechala vyfotografovat nenalíčená (spolu s dalšími osobnostmi) a na stránkách www.celebritybezmakeupu.cz si může kdokoliv její portrét vydražit. Výtěžek za nákup fotografie poputuje na konto našeho sdružení a z této částky bychom chtěli realizovat podzimní výjezdové workshopy do dětských domovů, na které se už těšíme.
 • 27. května 2010 Další fotografie ze 4. ročníku Out Of Home jsou v sekci fotogalerie.
 • 24. května 2010 Netradiční skloubení kultury a sportu jsme zažili včera v Divadle Archa. Zatímco v divadelním baru běžel finálový zápas mezi ČR a Ruskem, v sále se střídaly hudební žánry a zpívalo a tančilo se až do půlnoci. I přes finále v hokeji přišlo na křest desky hodně diváků, takže se večer nakonec povedl. Fotky z akce budeme mít už brzy.
 • 22. května 2010 První fotografie ze 4. ročníku Out Of Home jsou v sekci fotogalerie.
 • 22. května 2010 I v letošním roce se na festivalu vyhlašovaly výsledky celodenní zážitkové hry mezi dětskými domovy. I když bylo bodování obtížné a děti se všechny moc snažily, nakonec získla 1.místo DD Boršov nad Vltavou, 2.místo obsadila Česká Kamenice, 3.místo pak děti ze Strážnice.
 • 20. května 2010 Přijďte do Archy v neděli 23. května, začínáme už ve 20 h. Čeká na vás zajímavý program, netradiční hudební žánry a křest nové desky Clarinet Factory.
 • 18. května 2010 15. květen utekl jako voda a zážitková hra včetně večerního koncertu je za námi. Připravujeme fotky z akce ke stažení a také reakce zúčastněných. Nyní se chystáme na Archu. Budeme rádi, když nás a Clarinet Factory přijdete podpořit.
 • 13. května 2010 Modřanská trojkaNový partner naší zážitkové hry Modřanská trojka nám zapůjčí na stanoviště Výtvarná dílna barely a kanystry na vodu. Děkujeme.
 • 11. května 2010 Na stanovištích, která budou děti už v sobotu navstěvovat, mohou během dne potkat některé česke umělce. Ti se rozhodli nejen podpořit náš festival, ale zapojit se do hry. Mezi nimi jsou: Milana Steinmasslová, Lucie Žáčková, Eliška Boušková, Adrian Jastraban, Alexandr Minajev, Michal Kern a Tomáš Kobr.
 • 10. května 2010 Snídaně s NovouSnídaně s Novou je za námi. Kromě toho, že jsme pozvali diváky na festivaly, jsme také přiblížili náplň zážitkové hry pro děti z dětských domovů. Už se nám to blíží. A máme další dva nové domovy!
  Video Snídaně s Novou najdete v sekci video.
 • 8. května 2010 NavigatorsPřípravy na festival jsou v plném proudu. Letos pro vás chystáme dva koncerty a doufáme, že nás přijdete podpořit. Neměli byste si nechat ujít ani Navigators v Arše 23. května. „Oproti normálnímu koncertu si tady budeme moct dovolit zahrát věci, které nám jiné prostory neumožňují. Některé písničky tak zahrajeme naživo úplně poprvé,“ říká rapper Honza Pospíšil.
 • 5. května 2010 Hledáme šikovné kluky na výpomoc při stavbě technického zázemí v KC Vltavská! Kdybyste měli zájem, hlaste se na email: afin@seznam.cz. Každá ruka se nám hodí.
 • 25. dubna 2010 KukyMedvídek Kuky si nás dal i na své stránky. Budeme mu držet palce, aby našel cestu domů. Zastaví se prý i na festivalu, aby všechny pozdravil. Podívat se můžete na www.kukysevraci.cz.
 • 22. dubna 2010 JoyrideA je tady další partner festivalu. Tým z portálu www.joyride.cz nám půjčí stany do Stromovky, kde se bude odehrávat další část zážitkové HRY pro děti, natočí nám reportáž přímo na samotné akci, abychom měli "něco na památku" a pomůžou nám s propagací OUT of HOME na stránkách.
 • 20. dubna 2010 Každá zmínka o festivalu je pro nás příjemná a jsme rádi, že nás média podporují v našem snažení. O festivalu se dočtete i na nejrůznějších portálech, třeba dama.cz
 • 20. dubna 2010 SymbiosaPartneři do zážitkové HRY stále přibývají, děti se mají na co těšit. Na cestě po Praze je čeká také návštěva kavárny Symbiosa (J. Plachty, Smíchov). Nechceme je nabádat k vysedávání ve vinárnách, ale měly by se tady seznámit s knihami a scénickým čtením. Nikdy není na škodu, vyrazit si na dobrou kávu, nebo čaj a vzít si s sebou příjemnou knížku. Některé podniky mají dokonce vlastní knihovny. Podívat se můžete na www.symbiosa.eu
 • 19. dubna 2010 PalubaDalším naším partnerem, který nám bude pomáhat s jedním ze stanoviť zážitkové Hry pro děti z dětských domovů, je Klub deskových her Paluba na Praze 5. Zapůjčí nám několik deskových her, které jsou jistě příjemným zpestřením volného času. Podívejte se na stránky klubu (www.paluba.cz) a nechte se inspirovat.
 • 15. dubna 2010 První vlašovka z dnešní tiskové konference je na světě. Podívat se můžete na Lidovky.cz
 • 15. dubna 2010 Cafe RozmarTisková konference v Cafe Rozmar je úspěšně za námi. Děkujeme našim hostům, kteří se zúčastnili a před novináři vystoupili (Ondřej Bárta - o.s. SES, Simona Bagarová - o.p.s. Rozmarýna, Bc. Ondřej Pecha - radní hl. města Praha, Ewa Farna, Jindřich Pavliš - Clarinet Factory). Nyní už se plně věnujeme propagaci celého festivalu. Souhrnné info včetně novinek se dočtete v presskitu.
 • 13. dubna 2010 Na čtvrtek 15. dubna chystáme tiskovou konferenci v Café Rozmar od 10.15 h. Představíme tady nejen letošní náplň festivalu OOH, ale také novou desku Clarinet Factory. Pozvání na tiskovku přijala i Ewa Farna.
 • 8. dubna 2010 KukyLetošní OUT OF HOME má nového kamaráda. Je jím medvídek Kuky, hlavní postavička nového filmu Jana Svěráka s názvem Kuky se vrací. Příběh medvídka, kterého vyhodí maminka malého astmatického chlapce Ondry do popelnice, je plný zvratů a napínavých dobrodružství. Kuky se na cestě domů setkává s nejrůznějšími postavami, potká dobro i zlo, čelí nástrahám. Každý se musí vypořádat s životními překážkami po svém, stejně tak i děti, které odcházejí z dětských domovů. Jan Svěrák věnuje festivalu OUT of HOME figurky Kukyho, oba projekty si také pomohou se vzájemnou propagací.
 • 3. dubna 2010 Máme dalšího partnera. Firma Scott nám půjčí pro děti z dětských domovů 10 kol, která budou využita v rámci naší zážitkové Hry a jedno věnuje do soutěže o nejlepší tým dne. Na výrobky firmy se můžete podívat na jejich stránkách www.scottsports.cz.
 • 1. dubna 2010 4signsMáme potvrzenou další kapelu na koncert 15. května. Každý rok na našem festivalu hrají 4signs a jsme rádi, že přijali pozvání i letos. Poslechnout si je můžete ve 22.45. Včera jsme si je byli poslechnout na koncertě v Retru a stálo to za to!
 • 1. dubna 2010 Vstupenky na Ewu Farnou do KC Vltavská za 220 Kč si ode dneška můžete zakoupit také v síti Ticketportal.
 • 24. března 2010 PrimatNaším novým partnerem se stal portál Primat.cz, který je zaměřený hlavně na studenty. Informační server přináší nejenom přehledy o českých vysokých školách, najdete tady také inzerci zaměřenou na spolubydlení, fórum na nejrůznější témata, soutěže a pozvánky na akce. A nechybí ani vzorové testy, vypracované otázky, taháky a jiné potřebné dokumenty ke stažení. Registrovat se můžete hned na titulní straně.
 • 21. března 2010 EuropeanActionOnDrugs V souvislosti s Evropskou akcí o drogách (EAD) se v rámci organizace našeho hudebně-zážitkového festivalu OUT of HOME budeme věnovat také diskuzi o drogách. Tato osvěta, zaměřená především na teenagery odcházející z dětských domovů, bude součástí HRY pro dětské domovy 15.5. května 2010 v Praze. Náš festival OUT of HOME provází rozsáhlá mediální kampaň, jejíž součástí bude taktéž komunikace Evropské akce o drogách.
 • 17. března 2010 První větší zmínka o festivalu je tady! Podívat se můžete na webovky našeho mediálního partnera GTS Alive, kde najdete pozvánku na naší akci. Za tuto podporu nabízíme všem držitelům karet ISIC, ITEC a ALIVE slevu na vstupném ve výši 15%. Vstupenky se dají sehnat v síti Ticketpro a také v KC Vltavská a v Divadle Archa. Pokud ještě karty nemáte, tak si je určitě pořiďte. Více informací o kartách a podmínkách k jejich získání najdete na http://www.isic.cz/index.php/karty.
 • 12. března 2010 První tisková zpráva k festivalu je na světě. Stáhnout si ji můžete v sekci PRESS.
 • 11. března 2010 Máme nové audio spoty! Kreativu do jejich vzniku vložili a hlas propůjčili Petr Oplatka a Honza Melíšek z filmového studia PETHON. Kluci chystají v těchto dnech svůj festival Český tučňák, přesto si udělali čas a zaběhli do studia, za což jim děkujeme. Spoty uslyšíte na několika rádiích. Spoty si můžete poslechnout v sekci PRESS.
 • 11. března 2010 Naším novým partnerem se stal sportovně relaxační areál Fun Island na Císařské louce v Praze 5, kde se bude odehrávat část naší zážitkové HRY pro děti z dětských domovů. Čeká na ně lukostřelba, lanové centrum a jiné aktivity, které mohou dělat ve volném čase. Více informací o areálu najdete na stránkách www.fun-island.cz
 • 6. března 2010 OOH 2010 plakát Představujeme vám nový vizuál na letošní OUT of HOME. Pokud nás podpoříte v propagaci festivalu, budeme rádi. Webový plakátek je ke stažení v sekci PRESS.
 • 1. března 2010 Vstupenky na OOH jsou v předprodeji! Zatím si lístky můžete zakoupit v síti Ticketpro. Pokud si půjdete poslechnout Ewu Farnou, pak zaplatíte 220 Kč. Vstupenka na Clarinet Factory stojí 300 Kč. Více informací naleznete v sekci TICKET.
 • 16. února 2010 Firma Crocodille nám potvrdila partnerství i pro letošní festival. Každoročně nám dodává čerstvé a voňavé bagety, které si dávají děti ke svačině.
 • 5. února 2010 Máme další skvělou kapelu na 23. května. Zahrají Navigators, ale úplně jinak, než jsou jejich fanoušci zvyklí.
 • 4. února 2010 MADERA Dalším skvělým hostem, který vystoupí 23. května v Mánesu, je uskupení MADERA, jejímiž členy jsou Iván Gutiérrez, Tadeáš Mesany a David Landštof. Už teď se nám rýsuje velmi zajímavý program, máte se na co těšit. Na stránky kapely se můžete podívat tady.
 • 29. ledna 2010 Alexandr Hemala Máme další novinku. Každý rok přemýšlíme o tom, kdo by mohl moderovat festival OUT of HOME. Letos jsme nabídli spolupráci známému televiznímu hlasateli Alexandrovi Hemalovi a ten souhlasil. Kromě toho, že bude provázet večerem návštěvníky koncertu 15.5., setkají se s ním také účastníci křtu nové desky Clarinet Factory 23. května. Více se o něm dozvíte na zde.
 • 21. ledna 2010 K dnešnímu dni máme potvrzených 15 dětských domovů, ale postupně budou (doufáme), přibývat další. Rádi bychom letos do Prahy pozvali minimálně 20 dětských domovů. Mezi přihlášenými zatím jsou: Budišov nad Budišovkou, Strážnice, Krásná Lípa, Liptál, Horní Slavkov, Česká Kamenice, Mladá Boleslav, Volyně, Humpolec, Most, Písek, Dlažkovice, Boršov nad Vltavou, Litoměřice, Aš.
 • 14. ledna 2010 Clarinet Factory OUT of HOME oblékne letos kabát dvoudenního festivalu. Děti z dětských domovů přivítáme v Praze o víkendu 15.-16.5. Večerní koncert pro ně a pro veřejnost zahájí Ewa Farna a konat se bude v KC Vltavská. Následující víkend v neděli 23. května se v Mánesu odehraje křest nové desky z dílny Clarinet Factory a celá akce podporuje myšlenku festivalu a výtěžek ze vstupného půjde opět na projekty spojené s integrací dětí z dětských domovů do společnosti. Na stránky kvarteta se můžete podívat ZDE.
 • 6. ledna 2010 Ewa Farná Ewa Farna vystoupí na festivalu OUT of HOME dne 15. května 2010. Svou účast nám potvrdila včera. V tuto chvíli připravujeme další program, Ewa nebude jediným naším hostem.
 • 6. ledna 2010 Nova opět podpoří festival OUT of Home. V letošním roce se stala generálním mediálním partnerem akce.
 • 9. prosince 2009 RWE potvrdilo finanční podporu pro OUT of HOME 2010. Jedná se o stabilního a pro nás velmi důležitého partnera, který stál u zrodu celé akce. Děkujeme!
 • 26. listopadu 2009 Naše sdružení Mimo domov, které pro vás připravuje festival OUT of HOME, se rozhodlo podpořit nejen ve studiích členku našeho týmu Olču Mistrovou. Ta se úspěšně zapojila po odchodu z dětského domova do běžného života, odstěhovala se do Prahy, kde studuje a pracuje a letos pomáhala již potřetí jako dobrovolnice. Při realizaci dalšího ročníku už bude zapojena jako produkční. Protože OUT of HOME podporuje integrací dětí do společnosti a zaměřuje se také na spolupráci s nimi, domluvili jsme se s Olčou, že ji zakoupíme notebooku, o který nedávno přišla. Do budoucna bychom rádi podpořili více dětí při jejich snaze, začlenit se a začít normální život.
 • 28. října 2009 Tým OOH se probouzí z letního spánku a postupně se připravujeme na další ročník. Na schůzce v kavárně ROZMAR jsme potvrdili termín a program pro dětské domovy, mají se zase na co těšit. O dalších podrobnostech vás budeme informovat, každopádně už teď víme, že 4.ročník festivalu bude a bude dvoudenní!
 • 15. července 2009 Rozmarýna, o.p.s. otevřela svou kavárnu! Máme tady pro vás krátkou pozvánku od zakladatelek této neziskové organizace, Katky a Simony. "Milí přátelé a příznivci Rozmarýny! Neuvěřitelné se stává skutkem. Dnes, 15.7.2009 v 8:00 se KONEČNĚ otevřela kavárna Rozmar!! Na adrese Trojická 1 jsme pro vás každý všední den od 8:00 do 22:00 a o víkendech od 11:00 do 22:00. Kavárna nabízí širokou nabídku snídaní, denně čerstvé domácí dezerty, kávu připravenou z vlastní kávové směsi, kvalitní rozlévaná vína." Další informace najdete na www.cafe-rozmar.cz
 • 3. července 2009 Máme stálého partnera na festival i na výjezdy. Veolia Transport nám potvrdila dlouhodobější spolupráci. Za dětmi do domovů budeme putovat v kikrobusech, kam se vejdeme i s našimi hosty!
 • 3. července 2009 A máme tady závěrečný monitoring, ve kterém najdete, kde všude byla o festivalu OOH zmínka. Přehled zpracoval Radek Polák z agentury Amplion PR s.r.o., která nám pomáhala s propagací akce. Díky mediálnímu partnerství TV Nova se letos o festivalu hodně mluvilo a doufáme, že se nám podaří získat silné partnery i na příští rok.
 • 10. června 2009 Právě jsme zveřejnili krátký video záznam z 3.ročníku festivalu Out of Home 2009. Jedná se pouze o ochutnávku k připravovanému dokumentu z letošního Out of Home, který bude zveřejněn v červenci. Rozhodně se máte na co těšit!
 • 8. června 2009 Vítězem letošního festivalu se stal Dětský domov z Mostu, druhé místo obsadily děti z České Kamenice a na třetím místě byl DD z Volyně. Všem dětem gratulujeme, i těm, kteří se neumístily, protože celý den byl náročný a statečně ho zvládly. V těchto dnech sbíráme ohlasy a dojmy, některé komentáře zúčastněných již brzy uveřejníme. Zatím tady pro vás máme fotografie, které nám poskytla TV Nova. Děkujeme všem partnerům, asistentům týmů, brigádníkům, dětem i tetám, že to spolu s námi letos zvládli a byli tolerantní a trpěliví. Doufáme, že se potkáme v Praze i na 4. ročníku.
 • 7. června 2009 Tereza Bebarová, Michaela Badinková, Ilona Svobodová, Tereza Nekudová, Daniel Brown a další herci ze seriálu TV Nova Ulice se v sobotu zúčastnili festivalu a pomáhali na stanovištích. TV Nova vydala tiskovou zprávu, kterou si můžete přečíst v rubrice PRESS.
 • 4. června 2009 Zítra to všechno vypukne. Do Prahy přijedou v odpoledních hodinách dětské domovy z celé ČR, aby se mohly v sobotu vydat na dobrodružné putování po Praze, Na děti čeká celá řada úkolů, nebude chybět návštěva Pražského hradu, ZOO, ani vyhlášeného podniku la Casa Blú, kde budou plnit úkoly nejen za tým, ale také za sebe. Přejeme jim hodně zdaru a doufáme, že se jim na akci bude líbit...
 • 2. června 2009 Ve Snídani s Novou s námi byla herečka Aneta Krejčíková, která by se v sobotu společně s dalšími svými kolegy ze seriálu Ulice vydala na bojovková stanoviště. Kromě toho, že tady budou herci dětem pomáhat, někteří z nich pomohou i se zadáváním úkolů. Atmosféra ve Snídani byla příjemná a my jsme rádi, že jsme letos získali silného mediálního partnera, kterým TV Nova bezesporu je. Na rozhovory se můžete podívat v naší sekci video.
 • 1. června 2009 Zítra (2.6.) brzy ráno jdeme na návštěvu do Snídaně s Novou. Ve dvou vstupech (7.35 a 8.15) si budeme povídat o festivalu a také o bojovce pro děti, která je letos novinkou. Více na www.snidane.nova.cz
 • 30. května 2009 A máme tady další spot, tentokrát pro velký úspěch, opět z dílny PETHONu. Kluci měli natočeno za dvacet minut a vy si můžete výsledek poslechnout. Od pondělí bude nasazený v jedenácti rádiích. Tak snad se dívky, které mají bloňďatou kadeř, na kluky nenaštvou, oni to nemysleli zle:-) Spot si můžete poslechnout zde.
 • 27. května 2009 Tiskovou konferenci máme za sebou a v médiích se objevují první informace o akci a její náplni. Každá zmínka o neřešené integraci dětí z dětských domovů do společnosti je důležitá a jsme rádi, že nacházíme u některých novinářů podporu, viz Napsali o nás.
 • 26. května 2009 Máme nového partnera. Agentura SCHOK popoří letos náš festival a poskytne nám bezplatně nádvoří, kde se konají každoročně Shakespearovské slavnosti. Toto místo na Pražském hradě bude sloužit jako jedno z bojovkových stanovišť. Jsme rádi, že můžeme děti vzít na malou exkurzi na tato historická místa. Děkujeme! Pokud se chcete dozvědět, jaké bude letos divadelní léto na hradě, můžete se podívat na stránky www.shakespeare.cz
 • 23. května 2009 Výjezd do Volyně - Festival Out of Home 2009 se blíží a společně s ním pokračuje také tradice našich výjezdů. V sobotu 23. května jsme navašvili DD Volyně. Děti z Volyně se festivalu účastní vůbec poprvé, proto jsme se za nimi vydali, abychom jim festival podrobněji představili.
  Fotky z výjezdu najdete zde a zde.
 • 21. května 2009 Petr Oplatka a Honza Melichar z filmové společnosti PETHON natočili pro náš festival rádiové spoty. Poslechněte si jejich dílko, klukům se tam vešli i partneři:-) Spoty bychom chtěli nasadit do rádií již tento týden.
 • 18. května 2009 Naším novým partnerem je také ZOO Praha. Už můžeme prozradit, že část bojového dne se bude odehrávat mezi zvířaty a na děti čekají nejen soutěžní úkoly, ale dozví se také spoustu zajímavých věcí ze světa fauny. Za podporu realizace naší akce ZOO Praha děkujeme! Pokud se chcete dozvědět, co se děje v zoologické zahradě nového, můžete se podívat na www.zoopraha.cz.
 • 14. května 2009 Portál www.e-festivaly.cz podpořil naši akci a na titulní stránku nám byl umístěn banner, což se nám tak často nestává:-) Za tento prostor děkujeme!
 • 13. května 2009 Máme dobrou zprávu. Účast na tiskové konferenci k festivalu OUT of HOME nám přislíbili: Lenka Dusilová (www.lenkad.com), Míša Maurerová (dorazí i se svými dvojčaty), Pepa Dressler (www.dressler.cz) a moderování se ujala Lejla Abbas. Všechny tyto osobnosti navštěvují v rámci svých možností dětské domovy a podporují projekty s nimi spojené.
 • 13. května 2009 Kampaň na festival OUT of HOME začíná v těchto dnech. Magistrát hlavního města Praha nám poskytl prostřednictvím firmy EuroAWK dvacet ploch. Firma ECLIPSE nám billboardy vytiskla za velmi příjemnou cenu. Partnerům za tuto podporu děkujeme. Na rozmístění ploch se můžete podívat v rubrice PRESS.
 • 11. května 2009 Máme potvrzený termín pro tiskovou konferenci k festivalu Out of Home. Naplánována je na 26. května na 11 h do Lokal Bloku. Nebudou chybět ani známé tváře, které s námi spolupracují při výjezdech do dětských domovů. Tiskovou konferenci moderuje Lejla Abbas.
 • 8. května 2009 Návštěvníci festivalu si mohou v La Fabrice vyzkoušet, jak se líčí a oblékají filmové hvězdy. Karavan RWE, který bude stát u hlavního vstupu do továrny, bude fungovat 6. června pro veřejnost od 18 do 22 h. Součástí akce bude také promítání filmů, které RWE podpořila.
 • 5. května 2009 Tisková konference k benefičnímu tenisovému turnaji v RS Sportcentru Romana Šebrleho se koná ve středu 13. května přímo v areálu. Tiskovou zprávu k akci si můžete přečíst v rubrice PRESS.
 • 1. května 2009 TV Nova podpořila náš festival nejenom finančním darem, ale v rámci našeho partnerství získáme také mediální podporu v rámci tn.cz a nova.cz Jsme rádi, že jsme získali dalšho silného partnera.
 • 29. dubna 2009 I v letošním roce nás podpoří Armáda ČR. Děti měly možnost otestovat na festivalu guláš z pravé polní kuchyně a jenom se po něm zaprášilo:-) O stravu se nám proto během bojové hry opět postarají šikovní armádní kuchaři.
 • 24. dubna 2009 Dneska k nám dorazila skvělá zpráva. Magistrát hlavního města Praha podpoří náš festival částkou 50 000 Kč. Za tyto prostředky uhradíme dětem ubytování a stravu a část půjde i na realizaci bojové hry, na které se intenzivně pracuje. Za podporu děkujeme.
 • 22. dubna 2009 tenisový turnaj VIP První VIP tenisový turnaj na podporu festivalu OUT of HOME 2009 se koná 16. května v RS Sportcentru Romana Šebrleho. Každý, kdo by si chtěl zahrát, se může přihlásit na na email: agenturamg@seznam.cz a svým vkladem v podobě startovného přispěje na úhradu ubytování a stravy pro děti z dětských domovů, které přijedou soutěžit do Prahy. Turnaj pořádá agentura MG. Pozvánku si můžete stáhnout zde.
 • 20. dubna 2009 Výjezd do Dětského domova v Karlových Varech (5. dubna) byl přijemným zakončením víkendové štace. Na snímky od Rudy Hanuska se můžete podívat ve Fotogalerii.
 • 17. dubna 2009 Máme nového partnera, který nám pomůže s organizací BOJOVKY pro děti. Jedná se o sdružení SES, které se věnuje aktivitám především v oblasti zážitkové pedagogiky, osobnostního rozvoje v rámci výchovy a vzdělávání a především týmové spolupráci. Od roku 2001 realizuje vzdělávání pedagogických pracovníků v programu SES TEACHER, spolupracuje s Domem dětí a mládeže v Praze, kde lektoři SES pracují na vzdělávacích modulech Týmová spolupráce a Komunikace. Pro kolektivy dětí a mládeže realizují především zážitkové kurzy a intenzivní workshopy na bázi zážitkové pedagogiky. Děti se mají na co těšit, čeká je dobrodružná výprava. Více zatím neprozradíme. Další informace o SES se dozvíte na www.sebespolu.net.
 • 14. dubna 2009 Výjezd do Dětského domova Aš (4. dubna) se vydařil. Bylo krásné počasí a vezli jsme s sebou nové návštěvníky. Více informací se dozvíte ve Fotogalerii, kde jsou i fotky.
 • 7. dubna 2009 Předprodej vstupenek na koncert Ivy Bittové a pianistky Lisy Moore zahájen. Za vstupenku zaplatíte 290 Kč (na místě 320 Kč) a čeká na vás skvělý hudební zážitek. Lístek si můžete zakoupit na www.tickestream.cz a www.ticketpro.cz.
 • 6. dubna 2009 Máme pro vás nový sestřih z loňského Out of Home, který pro nás vytvořil Jakub Vansa. Můžete se podívat do zákulisí akce, nechybí ani komentář, proč má festival podle nás smysl a uvidíte taky, jaká byla atmosféra mezi dětmi při sportovním klání.
 • 3. dubna 2009 O víkendu se chystáme na další dva výjezdy. Tentokrát pojede posádka do DD Aš a Karlovy Vary. Jede s námi náš fotograf Ruda, takže vás hned po víkendu budeme nejen obrazově, ale i textově informovat, co se na této výpravě všechno odehrálo.
 • 26. března 2009 Máme konečný počet dětských domovů. Bude jich 17. Seznam všech najdete v sekci Sportovní program. Vítejte ve hře:-)
 • 12. března 2009 Písničkář Tomáš Klus nám potvrdil své vystoupení na festivalu OUT of HOME. Jestli se o něm chcete dozvědět více, podívejte se na stránky www.tomasklus.cz.
 • 20. února 2009 Připravujeme redesign webových stránek OOH. O novou grafiku se postaralo studio EKD. Na další výtvory tohoto mladého umělce se můžete podívat na www.ekd.cz.
 • 14. února 2009 Firma ENVY věnuje OOH kromě triček (dresů) a jejich potisku také věcné ceny do bojovkové soutěže. Vítězné týmy se tak mohou těšit na zajímavé věcičky ze světa módy.
 • 3. února 2009 Finální seznam dětských domovů naleznete v sekci SPORTOVNÍ ČÁST
 • 24. ledna 2009 Iva Bittová vystoupí na Out of Home s australskou pianistkou Lisou Moore. Na obě dámy se těšíme.
 • 16. ledna 2009 Tým OOH začíná naplno pracovat na bojové hře pro děti z dětských domovů. Zatím je tato část festivalu ozahalena tajemstvím, ale v tuto chvíli nemůžeme více prozrazovat.
 • 10. ledna 2009 Společnost RWE nám potvrdila generální partnerství na letošní rok. Děkujeme!
 • 2. ledna 2009 Dětské domovy začínají posílat své přihlášky na Out of Home 2009. V tuto chvíli máme registrovaných deset domovů. Tak jsme zvědaví, s jakými dětmi se letos v Praze potkáme.
 • 24. prosince 2008 Přejeme vám hezké vánoční svátky a radostný vstup do dalšího roku:-)
 • 20. prosince 2008 Objevili jsme místo, kam vás pozveme na hudební část festivalu. Koncert Ivy Bittové a dalších interpretů se bude konat v industriálních prostorách La Fabrika v Holešovicích. Podívat se můžete na www.lafabrika.cz


Novinky z minulého ročníku najdete na http://2010.mimodomov.cz

 

© Copyright Mimo domov, o.s. 2009-2024, webmaster: Radim Hašek


Přejít na začátek stránky